ДНК тести

Перелік галузей застосування тесту ДНК все більше і більше розширюється. На сьогоднішній день його вже можна доповнити діагностикою генних і набутих захворювань, а також виявленням факту вживання різних наркотичних засобів. Більше того, нові досягнення у сфері генно-молекулярних досліджень зробили можливим виділення ДНК з різних зразків біологічних тканин і рідин організму. Тому зараз немає необхідності йти в медичний заклад для здавання крові з вени, піддаючись ризику зараження. Достатньо отримати букальні зразки (епітелій (слина) з внутрішньої сторони щоки) прямо в залі судового засідання, в офісі або будинку. Дана процедура стала посильна людині будь-якого віку, знань, досвіду і професії.

Найбільш поширений тест - це експертиза ДНК на предмет встановлення батьківства (аналіз на батьківство).
Крім високої якості і надійності, що вкрай необхідно для вирішення юридичних питань, велике значення має висока точність дослідження. Завдання щодо встановлення батьківства, спорідненості та ідентифікації особи, вирішується для того, щоб у підсумку прийняти юридичні рішення з фінансових та майнових питань.

Багаторічний досвід з надання юридичних послуг з використанням експертизи ДНК для створення доказової бази, показує, що на сьогоднішній день не існує жодного іншого більш надійного і точного методу встановлення факту батьківства, материнства, спорідненості та ідентифікації особи.

 

Аналіз ДНК ніяк не суперечить нормам Сімейного кодексу і нормам моральності. Генетичне дослідження (аналіз ДНК, тест ДНК) може бути призначено як за рішенням суду, так і проведено у позасудовому добровільному порядку, з дотриманням повної конфіденційності.

"... на деякі запитання може
відповісти виключно аналіз ДНК! "
Дистанційний тест не відходячи від комп'ютера