ДНК Арт
ДНК як витвір мистецтва. Індивідуальне і неповторне.
Так само, як і Ви.

 
Ми пропонуємо Вам художні твори, що зображують Ваш унікальний профіль ДНК, виконані на полотні або в цифровому форматі - неповторні і повністю індивідуальні.
 

Кожне з цих творів відображає генетичні відмінні риси конкретної людини, її генетичний профіль, перетворений для візуального сприйняття. Це художній твір, створений на основі розшифровки генетичного коду, присвячений особисто Вам, Вашому другу чи коханій людині. Це сучасний твір мистецтва, що створює яскравий зоровий образ Вашої унікальної ДНК.

Ціни:

6000 грн.  61см.  х  30 см. «Стандарт»
7000 грн.  61см.  х  51 см. « Великий»
8000 грн. 120 см. х 86 см. «Екстра»

Розроблена компанією DNA Solutions методика аналізу ДНК, зібрана за допомогою простої щіточки для букального мазка, дозволяє отримати на полотні майстерно виконаний, вражаючий в своїй новизні, чудовий твір мистецтва.

Більшість художніх робіт сьогодні є серійними, їх можна придбати в багатьох магазинах, побачити в багатьох будинках. Наші твори унікальні, створені на замовлення виключно для Вас. Ніхто немає такого ж профілю ДНК - генетичного «відбитку пальців», властивого тільки особисто Вам, що є невід'ємною і неповторною частиною Вашого «Я».