Компанія "ДНК Центр" з 2009 року є офіційним представником одних з кращих лабораторій світу "DNA SOLUTIONS" та "Genorama", що пропонують послуги із встановлення батьківства, материнства, родинних зв'язків.

DNA Solutions Pty.Ltd. — провідна компанія в галузі дослідження ДНК по встановленню батьківства та кровної спорідненості, що має сертифікат відповідності вимогам стандарту Міжнародної Організації по Стандартизації (ISO) 17025 (дослідження в галузі судової медицини) № 15570, виданий Національною Асоціацією по контролю досліджень (NATA). Це дає можливість DNA Solutions Pty.Ltd. виконувати дослідження батьківства для юридичних цілей, у тому числі для підтвердження або заперечення батьківства й свідчення експерта в суді загальної юрисдикції, одержання свідоцтва про народження або внесення в нього змін і т.д.

Всі тести ДНК суворо конфіденційні, захищені паролем і незалежно аналізуються двома кваліфікованими фахівцями. Найсучасніша комп'ютерна система дозволяє ввести двічі перевірені результати й виконати звіти для кожного окремого випадку. Таким чином, усувається ймовірність отримання неправильного звіту.

Лабораторія обладнана відповідно до останніх досягнень в галузі дослідження ДНК. ПЛР термоциклери, роботизовані системи і генетичні аналізатори зменшують ймовірність людської помилки, допомагають підвищити точність результатів дослідження. У лабораторії працює досвідчений персонал. Вчені мають багаторічний досвід роботи в області генетичних досліджень і є експертами в точності інтерпретації результатів ДНК-аналізів. Кожен аналіз перевіряється фахівцем перед видачею результатів.

У разі необхідності проводиться розширений аналіз ДНК. Лабораторія перевіряє додаткові ДНК-маркери, щоб переконатися в точності результатів. Це додаткове дослідження проводиться в деяких складних ситуаціях, таких як генетична мутація, або у випадку, якщо передбачувані батьки є близькими родичами.

Лабораторія може виділити ДНК з нестандартних зразків або з того, до чого торкався чоловік (сигарета, жувальна гумка, слина, сперма, нігті, коріння волосся і т.д.), тому, якщо отримання "слини" для аналізу ДНК являє собою складність, то ви можете надати в лабораторію, наприклад, жувальну гумку, яку жувала дитина, обтяті нігті, висмикнуте волосся.