Тест
походження

Ми успадковуємо свою ДНК від покоління до покоління, і сьогодні фахівці DNA Solutions можуть вивчити ваш родовід протягом 7000 поколінь, об'єднавши вас з вашими предками, що жили 150 000 років тому. Ваша ДНК передана вам від обох батьків, що дозволяє DNA Solutions точно визначити ваше генетичне походження по батьківській і материнській лініях.

Походження по батьківській лінії

Барвиста настінна діаграма на основі наукового аналізу ДНК, успадкованої вами від вашого батька, розповість історію ваших предків по батьківській лінії. Ми вивчимо ваш генетичний родовід, починаючи від африканських витоків людства, простежимо міграції ваших предків протягом тисячоліть, під час яких сучасні люди поступово заселили нашу планету. Індивідуальна карта проілюструє історію і маршрути переміщення ваших предків по континентах. Ми ідентифікуємо гени, які відрізняють вашу індивідуальну генетичну лінію, і покажемо, як історія ваших предків вписується у генетичне дерево, що об'єднує весь людський рід.

Хромосомний набір чоловіка містить хромосоми X і Y (у жінок він складається з двох Х-хромосом). Саме наявність Y-хромосоми визначає стать чоловіка, вона передається від батька до сина, із покоління в покоління.

Генетики багатьох країн протягом тривалого часу вивчали і систематизували профілі Y-хромосоми різних етнічних груп, що населяють нашу планету. Завдяки створеній науковій базі, знаючи специфічний профіль вашої Y-хромосоми, ми можемо впевнено визначити ваших предків по чоловічій лінії. Індивідуальний Y-профіль ДНК дозволяє віднести будь-якого чоловіка до певної групи.


Наприклад:

Група R1a1 (M17)

Цей генетичний маркер виник близько 10000 — 15000 років тому, коли європейці з'явилися у степових областях сучасної України і півдня Росії.

Карта, яка наведена нижче, показує в узагальненій формі деякі з маршрутів переміщення груп з різними типами профілю Y-хромосоми.


Походження по материнській лінії

Барвиста настінна діаграма, заснована на науковому аналізі ДНК, успадкованої вами від матері, простежить вашу генетичну лінію від африканських витоків людської раси, розповість історію ваших далеких предків, покаже їхні міграції за минулі десятки тисяч років, протягом яких людський рід поступово заселяв нашу планету. Карта наочно продемонструє шляхи, пройдені вашими предками, історію їх міграцій. Настінна діаграма ідентифікує гени, що виділяють саме вашу генетичну гілку — невід'ємну частину генетичного дерева сучасного людства.

При зачатті дитини хромосомні набори його батька і матері з'єднуються. Жіноча яйцеклітина, з якої при заплідненні розвивається плід, містить т.зв. мітохондріальну ДНК, яка успадковується по материнській лінії. Таким чином, дитина жіночої статі, що успадкував від матері цю мітохондріальну ДНК, в свою чергу передасть її своїм дітям. Так з покоління в покоління мітохондріальна ДНК передається по жіночій лінії. І чоловіки і жінки можуть виконати тест по встановленню материнської генетичної лінії.

Сьогодні ми можемо досліджувати зразки вашої мітохондріальної ДНК і точно встановити, звідки і якими шляхами мігрували ваші далекі предки.

Виявлення типу мітохондріальної ДНК дозволить включити вас в певну групу.


Наприклад:

Група I виникла близько 30000 років тому, її витоки знайдені в Середземномор'ї (а також в Аравії і деяких європейських центрах).

Група Q — нащадки людей, що населяли південні області Тихоокеанського регіону (зокрема Нову Гвінею і Меланезію).

Група J — найбільш поширена в Росії і Східній Європі, вона виникла приблизно 10000 років тому в Месопотамії та близьких до неї областях і згодом мігрувала до Європи.

Існує більше 20-ти різних груп мітохондріальної ДНК, багато з яких поділені на підгрупи, що дозволяє нам зробити вельми точний аналіз вашої генетичної історії.

Цей аналіз став можливим завдяки багаторічним дослідженням тисяч вчених-генетиків. У процесі цього наукового пошуку вивчалися:

Зразок карти в узагальненій формі, що ілюструє маршрути міграції деяких груп.


Як це робиться?

Аналізуючи зразок ДНК, отриманий за допомогою щіточки для букального мазка, фахівці нашої лабораторії встановлять, як генетична історія вашої родини вписується у всесвітнє генетичне древо, що об'єднує весь людський рід. На вашій персональній настінній діаграмі ви побачите поетапний розвиток вашого індивідуального походження від самих ранніх міграцій ваших предків з африканської прабатьківщини до розселення сучасних людей по всіх континентах.

Ми можемо встановити доісторичні корені походження вашої родини. Наше дослідження «Походження по материнській ДНК» надає можливість простежити вашу особистий генетичний родовід по лінії матері в глибині століть — близько 150000 років тому. Ви можете також замовити дослідження «Походження по батьківській ДНК», щоб дізнатися генетичний родовід по чоловічій лінії.

Висококваліфіковані фахівці нашої лабораторії проаналізують зразки біоматеріалу, зібрані за допомогою букального мазка. Ми ідентифікуємо ключові генетичні маркери вашої унікальної ДНК і порівняємо їх з нашою генетичною базою даних, отриманої від тисяч чоловіків і жінок, що живуть у всіх куточках планети. Ми досліджуємо генетичний профіль вашої ДНК, що дозволить точно визначити витоки вашого походження.

Історія вашого походження буде представлена у вигляді індивідуальної настінної діаграми, виконаної на високоякісному папері, що дозволить вам передати цю родинну реліквію майбутнім поколінням.

Настінна діаграма має формат А3 або А4, зображення може бути виконано в традиційному або сучасному стилі.